Wiosna zbliża się nieubłaganie, dlatego warto przed nią odświeżyć swoją szafę. Kobiety na pewno powinny zainteresować się sukienkami, które będą najmodniejsze wiosną 2016.

W tym roku ponownie królują pastelowe kolory. Stylowymi barwami będą więc błękit oraz pudrowy róż. Kreacje muszą być dziewczęce, lekkie i zwiewne. Dla miłośniczek nieco bardziej oryginalnych stylizacji, projektanci przygotowali ubrania z paskami. Co ważne, paski te muszą być tęczowe. Powinny się wyróżniać i kojarzyć z wiosną. Taki motyw na sukience dodaje uroku i zaprezentuje się bardzo modnie. Również dżins powróci do łask i zacznie pojawiać się na najróżniejszych ubraniach. Nie należy jednak celować w zwykłe spodnie wykonane z tego materiału, a raczej właśnie w denimowe sukienki. Mogą mieć one delikatne przetarcia, dzięki czemu zaprezentują się bardzo luźno.

Moda w nadchodzącym sezonie będzie więc wyjątkowo dziewczęca. Kreacje muszą być jasne, lekkie i dziewczęce, a wtedy zapewnią swoim nosicielkom bardzo stylowy wygląd.

Sukienki znajdziesz na stronie: http://www.vubu.pl/pol_m_DLA-NIEJ_Odziez-damska_Sukienki-614.html.