Icebreaker, to nazwa firmy, która zajmuje się sprzedażą odzieży sportowej i ekwipunku turystycznego. Działa ona w internecie i osoby zainteresowane mogą nabywać wybrane przez siebie przedmioty nawet nie wychodząc z domu. Cechuje się szerokim wyborem asortymentu oraz łatwą obsługą strony internetowej, na której poszukujemy wybranej przez siebie, potrzebnej nam, lub komuś innemu na przykład na prezent, rzeczy.

Icebreaker to firma, która zajmuje się produkcją odzieży z dobrych materiałów, szczególnie odporna na zimną pogodę. wytwarzane w tej firmie rzeczy są profesjonalne, więc jeśli uprawiamy jakiś sport, czy to będzie górska wspinaczka, snowboard, narciarstwo, czy po prostu bieganie bądź choćby spacery, powinniśmy zapoznać się z ich ofertą. W asortymencie mają całą garderobę, zaczynają od bielizny, czy skarpetek, przez spodnie, bluzy aż po wierzchnie nakrycia, czyli wszelkiego rodzaju nieprzepuszczające zimna kurtki.

Są one wykonane z lekkich, przyjemnych dla ciała materiałów, jednak zawierają w sobie taki skład, że mogą ochronić nas przed nieprzyjemnym wiatrem, nie przepuszczają wody, a podczas temperatur ujemnych, nie marzniemy zanadto. Warto się z tym zapoznać, kiedy lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu.