Tunika jest ponadczasowa a zarazem wielofunkcyjna

Każda kobieta powinna mieć parę tunik w swojej szafie. Tuniki można nosić w bardzo różny sposób, można ją nosić ją jako sukienkę - na przykład na plaży, bądź w tradycyjny sposób ze spodniami, getrami, leginsami.

Tunika w idealny sposób poprawia sylwetkę, nosić ją mogą i szczupłe i pulchniejsze panie. Tunika rewelacyjnie ukryje niekształtne ramiona, duży brzuch, szerokie biodra i pośladki, ale także kobietom zbyt chudym - pomoże zatuszować niedobór wagi.

Dobrze dobrana tunika to niezbędnik każdej damskiej garderoby

Warto zatem zadbać o to, by w szafie znalazły się tuniki na różne okazje - eleganckie, sportowe, codzienne. Ważne jest jednak, by umiejętnie dopasować dodatki do takiego stroju - gdy tunika jest już wzorzysta - lepiej unikać obfitych elementów biżuterii, czy kolorowych spodni. Do stonowanej jednokolorowej tuniki możemy dołożyć żywszą torebkę o odpowiednich odcieniach. Także obuwie jest istotne. Kolor i styl obuwia ma tu także kluczowe znaczenie. Kolor butów nie może kłócić się z resztą, błędem jest także wybieranie takiego samego koloru butów jaki ma tunika. Najlepiej by buty miały kolor paska, torebki czy innych dodatków. Do tuniki pasują nie tylko buty na płaskiej podeszwie, choć wiele kobiet wybiera właśnie taki rodzaj butów. Kobiety niższe lepiej prezentują się jednak na butach o wyższym obcasie.

Zatem wybierajmy tuniki - są zawsze modne, a wspaniale potrafią dodać szyku i stylu.