Kozaki Ryłko znane są już od 50 lat. Pomimo upływu czasu, cieszą się nie mniejszą popularnością jak na początku swojego istnienia. Eleganckie i ponadczasowe – tymi krótkimi słowami najlepiej zobrazujemy obuwie tej marki, które pokochało już wiele klientek. Wyważone fasony doskonale znajdują odzwierciedlenie w naszych osobistych potrzebach i oczekiwaniach. Nic zatem dziwnego, że z niecierpliwością oczekujemy każdej wypuszczonej do sprzedaży kolekcji.

Kolekcja kozaków Ryłko na sezon jesień/zima doskonale obrazowała aktualnie panujące trendy. Grube podeszwy, solidne obcasy oraz różnorodność zastosowanych dekoracji, począwszy od rozmaitych suwaków, klamer czy pasków. Oprócz typowej kolorystyki, bazującej na uniwersalnym brązie, czerni czy karmelu, mogliśmy wybierać spośród odcieni szarości i bordo.

Zastosowanie naturalnej skóry, wysoki komfort noszenia, niebanalne wzornictwo wprost ze światowych wybiegów mody oraz atrakcyjna cena zakupu – to podstawowe atuty obuwia tej marki, które cieszą wierne grono klientek w każdym wieku.  Kozaki Ryłko znajdziesz w wielu sklepach internetowych, np.: http://www.obuwie-lizuraj.pl/firm-pol-1388740694-Buty-i-kozaki-Rylko.html.