Nie ulega wątpliwości, że każdej przedstawicielce płci pięknej zależy na podkreśleniu oczu. Dzięki temu wyglądamy zdecydowanie atrakcyjniej i jesteśmy pewniejsze siebie. Szczególnie mocno troszczymy się o wygląd naszych brwi oraz rzęs. Te drugie chętnie przedłużamy, używając do tego celu różnego rodzaju produktów do przedłużania rzęs. Które z nich są nam niezbędne, aby nasze rzęsy mogły zyskać wygląd o jakim marzymy?

Postaw na dobrej jakości pęsetę, szczoteczki oraz cleaner

Wśród produktów, które przydadzą nam się do przedłużenia rzęs, na szczególną uwagę zasługują pęsety oraz cleanery. Na co należałoby zwrócić uwagę przy wyborze pęsety? Przede wszystkim powinna być ona lekka i precyzyjna. Tylko wówczas będzie mogła okazać się skuteczna, a jej użytkowanie stanie się bardzo wygodne. Oczywiście kształt pęsety musi być zawsze dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Cleaner posłuży nam zaś do precyzyjnego i starannego oczyszczenia naturalnych rzęs. W ten sposób mogą zostać one przygotowane do zabiegu przedłużania. Cleanery kupimy niemal w każdej drogerii, zarówno tej stacjonarnej, jak i internetowej. Szczoteczki to kolejne produkty do przedłużania rzęs, które są nam nieodzowne. Służą one do rozczesywania naturalnych rzęs przed zabiegiem przedłużania, a także do rozczesania doczepionych kępek. Szczoteczki przed każdym użyciem muszą być starannie oczyszczone.

Jakie produkty do przedłużania rzęs warto zakupić?W jakie jeszcze akcesoria warto zainwestować?

Jak już wspomniano powyżej, wśród produktów do przedłużania rzęs, na uwagę zasługuje cleaner, szczoteczka oraz oczywiście pęseta. Trzeba jednak wspomnieć o tym, że niezbędne będą nam również inne produkty do przedłużania rzęs. Oczywiście warto wyposażyć się w kępki sztucznych rzęs, które będziemy doczepiać do naturalnych. Warto sięgnąć po rzęsy o takiej długości, którą pożądamy. W sklepach znajdziemy zarówno mocno, jak i lekko podkręcone rzęsy. Zdecydujmy się na takie, które najbardziej nam się podobają. Oczywiście warto byłoby także pamiętać o wykorzystaniu odpowiedniego kleju. Przy jego wyborze należy zwrócić uwagę na różne kryteria. Przede wszystkim jednak trzeba przyjrzeć się trwałości kleju. Najlepiej sięgnąć po klej cyjanoakrylowy. Oczywiście podczas wyboru kleju trzeba wziąć pod uwagę temperaturę, jaka będzie panowała w pomieszczeniu, w którym będziemy wykonywać zabieg powiększania rzęs. Zanim kupimy poszczególne produkty do przedłużania rzęs, zastanówmy się dobrze nad ich wyborem. Warto poczytać opinie o różnych sklepach oferujących akcesoria do przedłużania rzęs. Im większa liczba pozytywnych opinii, tym większe szanse na udany zakup.